Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w Szkole Podstawowej w Solcy Wielkiej  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w Szkole Podstawowej w Solcy Wielkiej  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Uśmiech, serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a życzliwość ma niezwykłą moc, daje wiele radości i zacieśnia więzy między ludźmi.Świętowanie tegorocznego Dnia Życzliwości rozpoczęliśmy od samego rana z uśmiechem na twarzy. Uczniowie wykonywali medale życzliwości, które wręczali swoim kolegom i koleżankom przy okazji mówiąc im miłe słowa.

zyczl (1)
zyczl (2)
zyczl (3)
zyczl (4)
zyczl (5)
zyczl (6)
zyczl (7)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

 Dzień Życzliwości utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli "Dzień Życzliwości" upłynął w atmosferze uśmiechu i  dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo w tym dniu. Pamiętajmy, aby życzliwość w naszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta. 
Katarzyna Olczak-Surowiec