Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

ograczyk

Miło nam poinformować, że nasza uczennica z klasy 8, Oliwia Graczyk, pod opieką p. Beaty Pyciarz, nauczycielki języka angielskiego, z sukcesem przeszła etap rejonowy i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego, organizowanym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Konkurs ten, to jeden z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy i umiejętności uczniów. Udział w nim wymaga od uczestnika, jak i przygotowującego go nauczyciela zaangażowania i ciężkiej pracy. Zagadnienia, z którymi trzeba się zmierzyć, znacznie wykraczają poza treści podstawy programowej. We keep our fingers crossed.