Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Pierwszy Dzień WiosnyPierwszy Dzień WiosnyiŚwiatowy Dzień Zespołu Downa.

Uczniowie naszej szkoły wyjątkowo przywitali Wiosnę, oj wyjątkowo…

Uczniowie naszej szkoły wyjątkowo przywitali Wiosnę, oj wyjątkowo…Jednak 21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, to także Dzień Poezji oraz Światowy Dzień Zespołu Downa. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego postanowili połączyć celebrację tych wyjątkowych „świąt”. Każda klasa miała za zadanie zaprojektować i wykonać eko-strój dla Pani Wiosny. Poza tym, uczniowie byli zobowiązani do napisania wiersza o wiosennej tematyce. (klasowe dzieła liryczne już niebawem zostaną wydane w specjalnym tomiku poezji). Ostatnim zadaniem było założenie dwóch różnych kolorowych skarpet- na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa.Prawie wszystkie klasy podjęły się tych tematycznych wyzwań.Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego przedsięwzięcia!

szksolca001
szksolca002
szksolca003
szksolca004
szksolca005
szksolca006
szksolca007
szksolca008
szksolca009
szksolca010
szksolca011
szksolca012
szksolca013
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13