Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Polscy uczniowie ratują dzieci na świecie  Polscy uczniowie ratują dzieci na świecie  Akcja charytatywna "Wszystkie Kolory Świata" 
Akcja charytatywna "Wszystkie Kolory Świata" nadal trwa. W ramach kampanii, uczniowie przygotowują charytatywne szmaciane laleczki będące symbolem pomocy, jakiej udzielą najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Akcję wspiera Majka Jeżowska, Ambasador Dobrej Woli UNICEF.

laleczki22
Wykonane laleczki oddajemy do 4 lutego 2022r. Uczniowie, którzy obecnie pobierają naukę zdalnie mogą przywozić lalki do szkoły i przekazać pracownikowi świetlicy. Wystawa lalek rozpocznie się od 09.02.2022r. i potrwa do marca (lub do sprzedaży ostatniej lalki). Każdy może wybrać laleczkę i zaopiekować się nią, przekazując symboliczną darowiznę w wysokości 15 złotych. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach świata.Na profilu szkoły FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100042600745639...oraz na stronie internetowej zamieszczone będą wykonane przez was lalki. Każda będzie posiadać swój numer. Uczniowie pobierający zdalną naukę, który chcieliby zakupić lalkę będą mogli ją zarezerwować podając jej numer.
Pamiętajcie polscy uczniowie ratują dzieci na świecie.

Zebrane środki przekażemy do UNICEF.  Czekam na wasze lalki  
Koordynator akcjiK. Olczak-Surowiec