Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Niebieski Poniedziałek w OP Blue Monday - Niebieski poniedziałek - czyli najsmutniejszy dzień w roku. Na pewno nie w naszej klasie Pomimo tego, że na dworze było zimno, wietrznie i śnieżnie, to ten dzień dla naszych maluchów był wyjątkowo udany. Tydzień rozpoczęły na wesoło… Dzieci w tym dniu przeniosły się oczami wyobraźni do Krainy Smerfów. W sali królował kolor niebieski, dzieci przyszły w niebieskich ubraniach, lepiły z niebieskiej plasteliny, budowały pałac dla Papy Smerfa, oczywiście tylko z niebieskich klocków, wykonały pracę plastyczno-techniczną: „Niebieski statek dla Smerfów” oraz działały w grupach wykonując prace z plastikowych nakrętek. Dzieci też wysłuchały opowiadania pt.: „Niebieski Smok”, który był inny niż jego bracia. Chętnie też obejrzały bajkę o Smerfach pt. „Niebieskie rozrabiaki”.

nieb001
nieb002
nieb003
nieb004
nieb005
nieb006
nieb007
nieb008
nieb009
nieb010
nieb011
nieb012
nieb013
nieb014
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14